Rajd rowerowy z PTTK- 9 maja 2015- za nami:)

W sobotę 9 maja 2015 r. o godz. 10:00 spod Hotelu PTTK wyruszyli Wichurzanie na Rajd Rowerowy organizowany przez PTTK o/Pszczyna. Pogoda i ekipa dopisywała, więc droga nie dłużyła się. Naszym celem byłą Wisła Wielka, lecz zanim tam dotarliśmy wydarzyło się wiele przygód.
Jedną z atrakcji był popis naszej koleżanki Marychy, chciała zdobyć szczyt góry, lecz zapomniała że jedzie na rowerze i wykonała przepiękne salto do tyłu.

 

Na wzmiankę zasługuje również popis naszego kolegi Majtka, który po zahamowaniu przepadł przez kierownicę. Na trasie mogliśmy podziwiać piękne widoki pól i łąk.
Na miejsce dotarliśmy o godz. 14:00. Wyglądaliśmy jak 100 dalmatyńczyków! Cali w błotne ciapki. Zjedliśmy grochówkę i oczywiście jak to my wpadliśmy na wspaniały pomysł rzucania się skoszoną trawą. Najbardziej ucierpiała Marycha, którą wszyscy chłopcy zaczęli atakować. Trawa była wszędzie! We włosach, za koszulkami a nawet w spodniach.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy naszą ukochaną przewodniczkę Panią Asię, która poczęstowała nas najlepszymi naleśnikami na świecie.

 

Z turystycznym pozdrowieniem.

FaustynaJ